Домашни любимци - Всичко,което ви интересува - Мини зайче , Морско свинче , Хамстери , Хъски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» HOW TO GET DROPBOX 16GB
:) благодаря за отговора EmptyПон Юли 11, 2016 11:49 am by Mr.storm9x

» Dropbox 18GB Permanent
:) благодаря за отговора EmptyНед Юли 10, 2016 10:38 am by Mr.storm9x

» womens occasion dresses
:) благодаря за отговора EmptyНед Май 13, 2012 12:35 am by Mr.storm9x

» Gaming Through Time
:) благодаря за отговора EmptyВто Дек 06, 2011 5:08 pm by Mrblack0301

» Spotify Wants to Attract Users With Apps
:) благодаря за отговора EmptyПон Дек 05, 2011 10:26 pm by minamai

» New Couple Alert
:) благодаря за отговора EmptyПон Дек 05, 2011 10:26 pm by minamai

» First Vietnam province announces hand-foot-mouth epidemic
:) благодаря за отговора EmptyПон Дек 05, 2011 10:25 pm by minamai

» Down On The Floor
:) благодаря за отговора EmptyПон Дек 05, 2011 1:14 pm by minamai

» Hopper Jonnus Fang
:) благодаря за отговора EmptyПон Дек 05, 2011 1:14 pm by minamai

» Two-headed baby dead
:) благодаря за отговора EmptyПон Дек 05, 2011 1:13 pm by minamai

Галерия


:) благодаря за отговора Empty

:) благодаря за отговора

2 posters

Go down

:) благодаря за отговора Empty :) благодаря за отговора

Писане  peicheva81 Нед Яну 24, 2010 6:38 pm

ами с моята любимка се намираме в софия,но ми е трудно да намеря специално Вирбак в малки разфасовки .само при ветеринарния ни лекар я има ...убих се да я търся ,но никъде я няма.някъде дори не са и чували а са все големи магазини... Веднъж вета ни даде само малко пакетче (мостра )и Негра(палавницата ми)си я изяде и търсеше още! когато я взех ,всички ми казваха и включително старата ни ветеренарка че ако я храня с ролял канин ,нямяло да има нужда от калции допалнително и витамини!само ,че преди някъде 3 седмици и клепна ушенцето на моята красавица и веднга започнах да и давам калции!храната ни я дават от едни големи чували,а магазина е доста оборотен според мен ! та оттам реших ,че роял канин не е достъчна за здарвето на Негра!сега е вече на 8 месеца,но успях да и вдигна ушето и и давам допълнително витаминки ,,топ 10" че ме е страх да не я повредя давам и варени морковчета и тук там варен ориз +пълнозърнест хляб.... внимавам да не я прехранвам ,че от това зависи колко време ще живее! clown може би изглеждам малко като маниачка ,но тя си е моето детенце и ако знам ,че нещо не правя както трябва ще ми е мъчно знам че от неграмотност страда Exclamation така ,че предлагам някой ако има пинчерка нека си направим една темичка за размяна на опит за тези неуморими безстрашни палавници bounce

peicheva81

Брой мнения : 6
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 19.01.2010
Age : 42

Върнете се в началото Go down

:) благодаря за отговора Empty Re: :) благодаря за отговора

Писане  Admin Нед Яну 24, 2010 11:55 pm

Ами това не е станало от Роял канина определено,може нещо да е влезнало в ухото и за това да е станало така няма начин като си е взела да е било изправено а след това да падне,значи е имало някав проблем с ухото ,но това не е дошло от храната! Както ти казах преди това има безброй храни висок клас.А тези витамини Топ 10 не са хубави а и като е храниш с висок клас храна не е нужно да се дават допалнително витамини освен ако не е нужно ,може да прекалиш с тях и вместо да и помогнеш да и навредиш.Моя съвет е като не можеш да намериш Вирбак,почни да е храниш с висок клас храна която тя обича и така не е нужно да и даваш витамини след като яде хубава храна и така...ако има нещо друго питай. Very Happy
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 132
Points : 333
Reputation : 9
Join date : 18.04.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

https://zaicheta.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите